Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jubileusz Sławy Przybylskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez Gość, 26 marca 2016 r. o 18:22
Już za miesiąc do naszego miasta przyjedzie z koncertem jubileuszowym, nasza krajanka Stanisława Przybylska,W kinie"Sława" będzie odsłaniane jej popiersie. Już teraz grupa ludzi chcących uhonorować jubilatkę szykuje wspaniałą uroczystość w zniszczonym, biednym i zaniedbanym kinie jej imienia.                            Przygnębiające i smutne, że w takich warunkach ma odbyć się koncert jubilatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guzik Was obchodzi nasza "wielka"gwiazda.Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150 cm.to raczej nie wielka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150 cm.to raczej nie wielka?
za to ty jesteś wielki - kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przybędzie Przybylska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to ty jesteś wielki - kretyn
Nie musisz się przedstawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan kina odzwierciedla postać jubilatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan kina odzwierciedla postać jubilatki
 
Stan kina odzwierciedla postać jubilatki
Ten sam rocznik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie musisz się przedstawiać.
ja też od razu rozpoznałem w tobie wielbiciela disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też od razu rozpoznałem w tobie wielbiciela disco polo
 
ja też od razu rozpoznałem w tobie wielbiciela disco polo
Dobrze ,że przybędzie bo to ostatnia okazja aby utłuc porę groszy na dawnej słaiwie,czas mija nieubłaganie dla wszystkich wielkich i małych w jednakowym stopniu i to jedyna sprawiedliwość na tym ziemskim padole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja chodzi tylko o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzecki Dom Chałtury środki  ładnie rozpisze w papierach będzie prasa reporterzy komentarze jak należy tylko mało kto wie że Sława nie wiadomo czy nas zaszczyci swoją obecnością ale pewne jest że na bankiet i wódę z okazji święta złożą się dzieci międzyrzeckich szkół. Wkrótce dacie swoim pociechom 2 zł a może i więcej żeby zaniosły do szkoły... (dla pani Sławy) a może nie dla pani Sławy.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację,kasy brakuje.A trzeba jej dużo bo popiersie już dawno wykonane.nie baczono na koszty,a teraz KLOPS,ale tak jak piszesz dzieci się złożą na panią Stanisławę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nadal uprawiają żebractwo o kasę?Wstydu nie ma ten cały 'menadżer" pani Stasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już za miesiąc do naszego miasta przyjedzie z koncertem jubileuszowym, nasza krajanka Stanisława Przybylska,W kinie"Sława" będzie odsłaniane jej popiersie. Już teraz grupa ludzi chcących uhonorować jubilatkę szykuje wspaniałą uroczystość w zniszczonym, biednym i zaniedbanym kinie jej imienia.                            Przygnębiające i smutne, że w takich warunkach ma odbyć się koncert jubilatki.
    ZA "WYBITNE" ZASŁUGI DLA MIASTA - TEJ PANI - PROPONUJĘ POSTAWIĆ POMNIK NA CENTRALNYM PLACU MIASTA. WŁADZE BĘDĄ MIAŁY GDZIE SKŁADAC KWIATKI JAK BĘDZIE OKAZJA NP. ŚWIĘTO KONSTYTUCJI , CZY DZIEN NIEPODLEGŁOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne miasto jest ZMUSZONE do sfinansowania jubileuszu.  Głównego pomysłodawcę i organizatora nie interesuje skąd wziąć kupę kasy na rzeżbę, wyżerkę i hotel dla zaproszonych, przez menadżera gości.Nie myślcie mieszkańcy, że posłuchacie piosenek p.Stanisławy.Zaproszeni goście zasiądą większą część sali.Żądania jubilatki i jej menadżera są bardzo wygórowane,a zasługi dla miasta i kina"Sława"żadne.        o ile mnie pamięć nie myli, p. Stanisława nie odbyła u nas ani jednego koncertu charytatywnego na rzecz ratowania kina, a wielu naszych działaczy społecznych kręci się teraz jak w ukropie za kasą dla jubilatki.WIELKA ŻENUJĄCA CHAŁA tylko mieszkańców żal. Jednak niektórzy ludzie nie mają wstydu za grosz.Mają za to wysokie wyobrażenie o sobie i swoim artyźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne miasto jest ZMUSZONE do sfinansowania jubileuszu.  Głównego pomysłodawcę i organizatora nie interesuje skąd wziąć kupę kasy na rzeżbę, wyżerkę i hotel dla zaproszonych, przez menadżera gości.Nie myślcie mieszkańcy, że posłuchacie piosenek p.Stanisławy.Zaproszeni goście zasiądą większą część sali.Żądania jubilatki i jej menadżera są bardzo wygórowane,a zasługi dla miasta i kina"Sława"żadne.        o ile mnie pamięć nie myli, p. Stanisława nie odbyła u nas ani jednego koncertu charytatywnego na rzecz ratowania kina, a wielu naszych działaczy społecznych kręci się teraz jak w ukropie za kasą dla jubilatki.WIELKA ŻENUJĄCA CHAŁA tylko mieszkańców żal. Jednak niektórzy ludzie nie mają wstydu za grosz.Mają za to wysokie wyobrażenie o sobie i swoim artyźmie.
 
Biedne miasto jest ZMUSZONE do sfinansowania jubileuszu.  Głównego pomysłodawcę i organizatora nie interesuje skąd wziąć kupę kasy na rzeżbę, wyżerkę i hotel dla zaproszonych, przez menadżera gości.Nie myślcie mieszkańcy, że posłuchacie piosenek p.Stanisławy.Zaproszeni goście zasiądą większą część sali.Żądania jubilatki i jej menadżera są bardzo wygórowane,a zasługi dla miasta i kina"Sława"żadne.        o ile mnie pamięć nie myli, p. Stanisława nie odbyła u nas ani jednego koncertu charytatywnego na rzecz ratowania kina, a wielu naszych działaczy społecznych kręci się teraz jak w ukropie za kasą dla jubilatki.WIELKA ŻENUJĄCA CHAŁA tylko mieszkańców żal. Jednak niektórzy ludzie nie mają wstydu za grosz.Mają za to wysokie wyobrażenie o sobie i swoim artyźmie.
A czy ten menadżer nie przypadkiem prywatnie mężem jubilatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A czy ten menadżer nie przypadkiem prywatnie mężem jubilatki?  
Jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten jubileusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestań się nad sobą użalać. twoja desperacja "szara muszko" z ambicjami i negatywna postawa nie pomaga ani tobie a ni tej sprawie. zostaw to. zajmij sie sobą . rozlewasz tylko zawiść wśród ludzi postronnych a przed swoim guru na kolana padasz(taka uczynna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...